Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ul. Królowej Bony 4 38-500 Sanok
 

Stadion Sportowy Wierchy

Jak dojechać ?arena sanok jak dojechać
Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko piłkarskie ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Na obiekcie znajduję się także bieżnia tartanowa oraz pełne wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się ogólnodostępna siłownia z urozmaiconym sprzętem.
Wewnątrz hali:
Sztuczne oświetlenie
Bieżna tartanowa
Siłownia
Wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych

Zobacz co się działo na Stadionie "Wierchy"

Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się siłownia z pełnym wyposażeniem. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miejsce idealne na wolne dni dla całej rodziny, aby łączyć sportowe serca i jednoczyć się z kibicami! To miejsce z pewnością dostarczy ogrom emocji zarówno kibicom, jak i sportowcom. Do zobaczenia na trybunach!

ogloszenia

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku

  • ul. Królowej Bony 4
  • 38-500 Sanok
  • tel. 13 46 59 111
Czytaj więcej
Bez kategorii

Amatorski Turniej Piłki Nożnej – MOSiR Sanok 2020

Do ostatniej chwili ważyły się losy rozegrania Turnieju w tym terminie.  Prognozy pogodowe…szybko zmieniająca się aura…stawiały sobotni turniej pod znakiem zapytania.

Mimo wszystko udało się rozegrać 6 spotkań. W turnieju udział wzięło 4 drużyny…wstępnie postanowiono zagrać każdy z każdym jednak już po rozegraniu pierwszych dwóch spotkań padł pomysł by zabawę wydłużyć i zamiast zagrać ” każdy z każdym” w rozpisce szybko pojawiła się dodatkowa runda rewanżowa. Prognozy pogody były jednak nieubłagalne i dokładne jak szwajcarski zegarek…w trakcie ostatniego spotkania pierwszej rundy zaczęło padać…z każdą minutą coraz bardziej…. Mimo że zawodnicy chcieli grać to ze względu na zdrowie zawodników jak również to, że gra w deszczu to już nie taka zabawa postanowiliśmy poprzestać na jednej rundzie…

Zwyciężyła drużyna ZH Team, za nimi uplasowała się ekipa Redom, miejsce trzecie przypadło „Błonie Ekipa” a tabelę zamknęli młodzi gracze Jonak Team.

 

Wyniki spotkań

 

Błonie Ekipa – Redom  2:0

Joniak Team – ZH Team 2:3

Błonie Ekipa – ZH Team 0:4

Joniak Team – Redom 1:3

Błonie Ekipa – Joniak Team 1:2

Redom – ZH Team 2:4

 

Po spotkaniach drużyny udały się do „Kolib” gdzie zostały wręczone pamiątkowe puchary oraz drobne upominki. Zawodnicy mogli również posilić się pieczoną kiełbasą, która w tym dniu po rywalizacji sportowej smakowała dużo bardziej

 

Czytaj więcej
Bez kategorii

Otwarte Mistrzostwa Sanoka Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce

W dniach 22-23 września 2020 r. na stadionie lekkoatletycznym MOSiR – WIERCHY odbyły się Otwarte Mistrzostwa Sanoka Szkół Podstawowych w lekkiej atletyce. Zawody były jednocześnie eliminacjami wojewódzkimi Igrzysk Młodzieży Szkolnej (klasy 7 i 8) oraz Igrzysk Dzieci (klasy 6 i młodsze).

W sumie w dwudniowych zawodach wzięło udział ponad 300 dzieci i młodzieży (chłopców i dziewcząt) z terenu całego Powiatu Sanockiego.
Dwóch najlepszych zawodników w każdej dyscyplinie awansowało do zawodów wojewódzkich, które odbędą się w przyszłym tygodniu w Rzeszowie. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy sukcesów w finałach wojewódzkich.

Czytaj więcej
Font Resize