Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ul. Królowej Bony 4 38-500 Sanok
 

Stadion Sportowy Wierchy

Jak dojechać ?arena sanok jak dojechać
Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko piłkarskie ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Na obiekcie znajduję się także bieżnia tartanowa oraz pełne wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się ogólnodostępna siłownia z urozmaiconym sprzętem.
Wewnątrz hali:
Sztuczne oświetlenie
Bieżna tartanowa
Siłownia
Wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych

Zobacz co się działo na Stadionie "Wierchy"

Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się siłownia z pełnym wyposażeniem. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miejsce idealne na wolne dni dla całej rodziny, aby łączyć sportowe serca i jednoczyć się z kibicami! To miejsce z pewnością dostarczy ogrom emocji zarówno kibicom, jak i sportowcom. Do zobaczenia na trybunach!

Bez kategorii

Zawody łyżwiarskie na Torze Lodowym

Nasi łyżwiarze szybcy powoli zbliżają się do końca sezonu. Po kilku tygodniach spędzonych w Heerenveen, gdzie najlepsi polscy zawodnicy rywalizowali w mistrzostwach Europy, dwóch edycjach Pucharu Świata i mistrzostwach świata, przyszedł czas na powrót do Polski.

– W Holandii wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie, ale nie da się ukryć, że wysiłek sportowy i długa rozłąka z bliskimi dały się zawodnikom we znaki – mówi Konrad Niedźwiedzki, dyrektor sportowy Polskiego Związku Łyżwiarstwa Szybkiego. Impreza w Sanoku będzie jednocześnie połączona z Pucharem Polski, którego finał zostanie rozegrany w Tomaszowie.

– Sanok ma ogromne tradycje w łyżwiarstwie szybkim i wielką chęć do organizacji imprez, co nas bardzo cieszy. Wierzymy, że warunki startowe będą równe i dogodne dla wszystkich uczestników – kontynuuje Niedźwiedzki.
Niespełna trzy miesiące po ostatnim krajowym czempionacie wieloboistów w Tomaszowie Mazowieckim – wtedy odbyły się zaległe mistrzostwa z sezonu 2019/2020 – nadarza się okazja do rewanżów, zwłaszcza u mężczyzn. Wśród kobiet nie zobaczymy bowiem liderek polskiej reprezentacji – obrończyni tytułu mistrzyni Karoliny Bosiek (KS Pilica Tomaszów Mazowiecki) i srebrnej medalistki Natalii Czerwonki (KS Arena Tomaszów Mazowiecki). Obie z bardzo dobrej strony pokazały się podczas ostatnich występów w Heerenveen i decyzją sztabu szkoleniowego kadry nie wezmą udziału w zawodach w Sanoku.

Na faworytkę do złota w Sanoku wyrasta więc Magdalena Czyszczoń (KS AZS AWF Katowice), trzecia w ostatnich mistrzostwach Polski i siedemnasta zawodniczka zakończonych w niedzielę mistrzostw świata w biegu na 3000 metrów. Główną konkurentką Czyszczoń będzie 19-letnia Natalii Jabrzyk (KS Pilica).
– Szkoda, że Karolina i Natalia nie wystartują w Sanoku. Nie czuję się faworytką i będę się cieszyć z każdego medalu. Mam nadzieję, że pogoda dopisze podczas startów – mówi Czyszczoń.
Wśród mężczyzn tytułu broni Szymon Palka (GKS Stoczniowiec Gdańsk). Na mistrzostwach świata w Heerenveen startował wyłącznie w drużynie. Głównymi jego rywalami będą Artur Janicki (LKS Błyskawica Domaniewice), czyli ósmy zawodnik mistrzostw świata w biegu masowym z Heerenveen i aktualny wicemistrz polski w wieloboju Marcin Bachanek (GKS Stoczniowiec). Ten drugi, nie ukrywa chęci detronizacji kolegi z reprezentacji.

– Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Dużo siły kosztowały nas występy w Holandii, nie było wielu dni na wypoczynek, ale zdrowie dopisuje i nie składam broni. Same przejazdy w Sanoku wspominam bardzo dobrze, bo właśnie tam sięgałem po pierwsze złota na mistrzostwach Polski juniorów. Nie mam nic przeciwko temu, żeby historia zatoczyła koło – mówi Janicki. Jego zdaniem, kluczowa w walce o prymat będzie rywalizacja na pięć i dziesięć tysięcy metrów.

 

 

info – oficjalna strona www.pzls.pl

Czytaj więcej
strona-glowna

Ślizgawki na Torze Lodowym!!!

AKTUA:IZACJA !!!! UWAGA ślizgawka we wtorek i środę z powodu niekorzystnych warunków atmosferycznych zostaje przesunięta z 18:15 na godz 19:00 – Przepraszamy za niedogodności

 

ŚLIZGAWKI – TOR LODOWY

– przedsprzedaż biletów na ślizgawki w kasach basenów CRiS

– bilety do nabycia również w recepcji Domu Sportowca
– wypożyczalnia będzie czynna
– szatnie niedostępne
– w pomieszczeniu zamkniętym obowiązuje nakaz zakrywania nosa i ust, dystans społeczny 1,5 m oraz
bieżąca dezynfekcja rąk
– brak limitów

– organizator z powodów niekorzystnych warunków atmosferycznych może zmienić godzinę ślizgawki lub ją odwołać ze względu na bezpieczeństwo jej uczestników

Czytaj więcej
Font Resize