Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ul. Królowej Bony 4 38-500 Sanok
 

Stadion Sportowy Wierchy

Jak dojechać ?arena sanok jak dojechać
Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko piłkarskie ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Na obiekcie znajduję się także bieżnia tartanowa oraz pełne wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się ogólnodostępna siłownia z urozmaiconym sprzętem.
Wewnątrz hali:
Sztuczne oświetlenie
Bieżna tartanowa
Siłownia
Wyposażenie do dyscyplin lekkoatletycznych

Zobacz co się działo na Stadionie "Wierchy"

Obiekt sportowy wyposażony jest w nowoczesne boisko ze sztucznym oświetleniem, na którym rozgrywane są ligowe mecze piłkarskie. Dla dyspozycji klientów na terenie stadionu znajduje się siłownia z pełnym wyposażeniem. Obiekt posiada certyfikat Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. Miejsce idealne na wolne dni dla całej rodziny, aby łączyć sportowe serca i jednoczyć się z kibicami! To miejsce z pewnością dostarczy ogrom emocji zarówno kibicom, jak i sportowcom. Do zobaczenia na trybunach!

Bez kategorii

POSiR nawiązał współpracę z sanockim MOSiR-em

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczął intensywne przygotowania do sezonu letniego. Właściwie każdy z obiektów, którymi dysponuje POSiR wymaga całorocznej opieki, jednak specyfika owych sprawia, iż niektóre z nich wymagają szczególnej uwagi wiosną. Tak między innymi jest z murawami stadionowymi.

 

Otwarty w 1932 roku stadion piłkarski im. dr Mieczysława Słabego, na którym swoje mecze rozgrywa drużyna Czuwaju Przemyśl w pierwszym dziesięcioleciu XXI wieku przeszedł gruntowną modernizację. Znakiem charakterystycznym tego obiektu jest budynek klubowy, który swoim zakopiańskim stylem przywołuje na myśl ciepły powiew spod hal.

 

 

Przemyski Ośrodek Sportu i Rekreacji rozpoczyna zabiegi pielęgnacyjne nawierzchni płyty boiska. Jednostka nawiązała współpracę z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji w Sanoku, który w maju ubiegłego roku rozpoczął świadczenie nowych usług, ze szczególnym przeznaczeniem dla Klubów Sportowych, Gmin, innych Ośrodków Sportu i Rekreacji posiadających w swych zasobach boiska o nawierzchni naturalnej. Sanocki MOSiR posiada profesjonalny sprzęt specjalistyczny do tego przeznaczony oraz wykwalifikowaną kadrę greenkeeperów.

 

Już niebawem murawa na stadionie „Czuwaju”  zostanie poddana szeregowi prac pielęgnacyjnych. Serdecznie zapraszamy do śledzenia przebiegu prac – „na żywo” albo na facebook’owym profilu Przemyskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

 

Plansza, na której znajdują się zdjęcia trybun oraz murawy przemyskiego stadionu Czuwaju. Grafika opatrzona jest dwoma logotypami - POSiR-u oraz sanockiego MOSiR-u.

Czytaj więcej
Font Resize