Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku ul. Królowej Bony 4 38-500 Sanok

Pielęgnacja terenów trawiastych.

13 46 59 122
Wykonujemy kompleksową regenerację boisk piłkarskich: piaskowanie, koszenie trawnika, aerację, nawożenie nawozem wieloskładnikowym, opryski odchwaszczające oraz szczotkowanie. Używamy profesjonalny sprzęt, nawozy, środki ochrony roślin i preparaty chwastobójcze oraz wysokogatunkowe trawy wiodących producentów.
Więcej informacji pod numerem telefonu 13 46 59 122

Oferta

Zapraszamy do skorzystania z usług pielęgnacji boisk piłkarskich o nawierzchni naturalnej oraz trawników przydomowych i ogrodów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, obsłudze i doradztwu, sprawimy, że Twoja trawa będzie prezentować się wyśmienicie. W ramach naszych usług proponujemy następujące zabiegi:

Koszenie – ważny element pielęgnacji. Oferujemy koszenie za pomocą kosiarki wrzecionowej marki Jacobsen. Usługę tą polecamy szczególnie przed ważnymi imprezami sportowymi, festynami, piknikami.

Piaskowanie – polega na rozsianiu kilkumilimetrowej warstwy piasku. Dzięki temu ciężka i gliniasta staje się przepuszczalna i bardziej porowata, co ułatwia ukorzenianie trawy i zagęszczenie murawy/trawnika.

Aeracja – napowietrzanie gleby, która zaczyna oddychać, co pobudza rosnącą trawę do rozkrzewiania się i zagęszczania. Aeracja niweluje jednocześnie powstawanie grud ziemi,

Nawożenie nawozem wieloskładnikowym – zapewnia właściwe odżywienie gleby, zwiększony przyrost trawy oraz gwarantuje zagęszczenie trawy i soczysty kolor zieleni .

Wertykulacja + Szczotkowanie – polega na oczyszczeniu płyty boiska/trawnika z obumarłych części roślin i podniesienie trawy.

 

Font Resize