Bez kategorii
strona-glowna
24 lipca 2020

Mistrzostwa Sanoka 2020 w tenisie ziemnym

TRANSMISJA LIVE

 

EKSTRALIGA: Mistrzostwa Sanoka 2020
26 – 26 lipiec 2020

Grupa A
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 10:00 A. Majewski vs. L. Wrzesień
0:4, 0:4
2020-07-26 10:00 M. Dyrda vs. T. Moczek
0:4, 1:4
2020-07-26 12:00 M. Dyrda vs. L. Wrzesień
3:4, 4:1, 10:6
2020-07-26 12:00 T. Moczek vs. A. Majewski
4:0, 4:0
2020-07-26 14:00 A. Majewski vs. M. Dyrda
0:4, 0:4
2020-07-26 14:00 T. Moczek vs. L. Wrzesień
4:3, 4:2

Grupa B
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 10:00 D. Wiśniewski vs. K. Filar
4:1, 4:2
2020-07-26 12:00 K. Filar vs. M. Sroka
4:1, 4:1
2020-07-26 14:00 D. Wiśniewski vs. M. Sroka
4:1, 4:0

PÓŁFINAŁ:
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 15:00 T. Moczek vs. K. Filar
4:1, 1:4, 7:10
2020-07-26 16:00 D. Wiśniewski vs. M. Dyrda
4:2, 4:2

FINAŁ:
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 17:30 K. Filar vs. D. Wiśniewski
1:4, 4:1, 4:10

LIGA: Mistrzostwa Sanoka 2020
25 – 26 lipiec 2020

Grupa A
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 09:00 J. Zmarz vs. B. Marszałek
4:2, 4:0
2020-07-25 11:00 B. Marszałek vs. M. Tarapacki
4:0, 3:4, 10:3
2020-07-25 15:00 J. Zmarz vs. M. Tarapacki
4:1, 4:2

Grupa B
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 09:00 P. Szczeciak vs. S. Budziak
4:1, 1:4, 8:10
2020-07-25 11:00 P. Szczeciak vs. M. Tycner
4:0, 4:3
2020-07-25 15:00 S. Budziak vs. M. Tycner
4:3, 2:4, 8:10

PÓŁFINAŁY:
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 13:00 J. Zmarz vs. S. Budziak
2:4, 0:4
2020-07-26 13:00 P. Szczeciak vs. B. Marszałek
4:0, 4:1

FINAŁ:
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 15:00 S. Budziak vs. P. Szczeciak
4:0, 1:4, 10:5

2. LIGA: Mistrzostwa Sanoka 2020
25 – 26 lipiec 2020

Grupa A
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 10:00 W. Zalewski vs. E. Pisiak
4:0, 4:1
2020-07-25 10:00 H. Babiarz vs. M. Romanek
1:4, 4:1, 6:10
2020-07-25 12:00 W. Zalewski vs. H. Babiarz
4:0, 4:2
2020-07-25 12:00 E. Pisiak vs. M. Romanek
0:4, 0:4
2020-07-25 17:00 W. Zalewski vs. M. Romanek
2:4, 4:2, 10:3
2020-07-25 17:00 E. Pisiak vs. H. Babiarz
2:4, 1:4

Grupa B
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 10:00 D. Śmietana vs. K. Szul
4:1, 4:3
2020-07-25 11:00 M. Warzocha vs. P. Kozak
3:4, 4:3, 13:11
2020-07-25 13:00 D. Śmietana vs. M. Warzocha
4:1, 1:4, 7:10
2020-07-25 13:00 K. Szul vs. P. Kozak
0:4, 0:4
2020-07-25 18:00 D. Śmietana vs. P. Kozak
0:4, 2:4
2020-07-25 18:00 K. Szul vs. M. Warzocha
0:4, 0:4

Grupa C
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 13:00 M. Majewski vs. A. Porczak
0:4, 2:4
2020-07-25 14:00 E. Jurkiewicz vs. A. Mendelowska
4:1, 4:3
2020-07-25 16:00 M. Majewski vs. E. Jurkiewicz
3:4, 3:4
2020-07-25 16:00 A. Porczak vs. A. Mendelowska
4:0, 4:0
2020-07-25 18:00 M. Majewski vs. A. Mendelowska
4:0, 4:1
2020-07-25 19:00 A. Porczak vs. E. Jurkiewicz
2:4, 4:2, 10:5

Grupa D
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-25 14:00 A. Mazera vs. M. Łach
4:3, 2:4, 7:10
2020-07-25 14:00 M. Kozimor vs. M. Plichtowski
2:4, 4:1, 10:6
2020-07-25 16:00 A. Mazera vs. M. Kozimor
4:0, 4:3
2020-07-25 17:00 M. Łach vs. M. Plichtowski
4:1, 4:0
2020-07-25 19:00 A. Mazera vs. M. Plichtowski
4:1, 4:1
2020-07-25 19:00 M. Łach vs. M. Kozimor
4:0, 4:1

ĆWIERĆFINAŁ
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 11:00 W. Zalewski vs. M. Warzocha
4:1, 4:0
2020-07-26 11:00 A. Porczak vs. A. Mazera
4:3, 4:3
2020-07-26 11:00 P. Kozak vs. M. Romanek
4:0, 0:4, 10:8
2020-07-26 11:00 M. Łach vs. E. Jurkiewicz
4:0, 4:0

PÓŁFINAŁ
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 14:00 W. Zalewski vs. A. Porczak
4:2, 4:0
2020-07-26 14:00 P. Kozak vs. M. Łach
3:4, 1:4

FINAŁ
Data Godzina Mecz Wynik
2020-07-26 16:00 M. Łach vs. W. Zalewski
2:4, 3:4