strona-glowna
29 lutego 2020

Koniec rywalizacji z Bardejovem – Sanok górą!!!!

Początek meczu to jak zwykle ataki ze strony gospodarzy, którzy mając w głowach stan rywalizacji w tej fazie rozgrywek musieli ten mecz po prostu wygrać by myśleć o zajęciu trzeciej lokaty na zakończenie rozgrywek. Nasza drużyna w tym mogła pomóc już na początku meczu, kiedy to aż trzykrotnie gospodarze grali w przewadze jednego zawodnika. Krążek do bramki jednak nie wpadł. Po koniec pierwszej tercji to właśnie nasza drużyna cieszyła się ze zdobycia bramki przez Konrada Filipka.

Druga tercja rozpoczęła się bardzo dobrze dla sanoczan, którzy po strzale w 15 sek wyszli na dwubramkowe prowadzenie. Niedźwiadki grały wysoko ambitnie i to gospodarze musieli starać się przejąć inicjatywę by powrócić do gry….W połowie spotkania, zawodnik Bardejova powędrował na ławkę kar, a nasza drużyna bardzo szybko wykorzystała liczebną przewagę podwyższając na 3:0. Pod koniec tercji Strzelec pierwszej bramki podwyższył na 4:0 i takim wynikiem zakończyła się druga odsłona tego spotkania.

W ostatniej tercji gospodarze jeszcze bardziej pokrzyżowali sobie plany gdy na ławce kar wylądowało aż dwóch ich zawodników. Nasi zawodnicy bardzo szybko założyli zamek a krążek po strzale Bogusia Rąpały wylądował w bramce gospodarzy. Gra ze strony sanoczan stała się bardziej luźna co chwilę później Hajduk wykorzystał zdobywając bramkę dla swojej drużyny, jak się okazało było to jedyne trafienie zawodnika Bardejova w tym meczu. Po końcowej syrenie zawodnicy z Grodu Grzegorza otrzymali gromkie brawa od licznie zgromadzonej sanockiej publiczności na tym meczu.

Było to trzecie spotkanie fazy Play Off w rywalizacji o trzecie miejsce 2 Ligi Słowackiej – grupy B