Reklama na obiektach MOSiR


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sanoku informuje o możliwości umieszczenia przez Państwa firmę reklamy handlowej na oficjalnej stronie oraz obiektach, będących w dyspozycji MOSIR tj.:

 • Hala widowiskowo-sportowa „Arena Sanok” przy ul. Królowej Bony:
  - na banerach wewnątrz hali – sektor A i C (wymiary max 250 x 650cm w ilości 2 sztuk)
  - w ciągach komunikacyjnych (w ilości 1 sztuki)
  - na telebimie oraz innych urządzeniach audiowizyjnych
  - nad sceną (wymiary 400 x 650cm w ilości 1 sztuki))
  - na płycie lodowiska (w ilości 2 sztuk)
  - na bandach wokół lodowiska (każda reklama o wymiarach max 100 x 400cm w ilości 2 sztuk)
  - nośnikach reklamowych na zewnątrz budynku
 • Tor Lodowy przy ul. Królowej Bony:
  - materace wokół toru
  - dolny rząd trybun

 • Basen kąpielowy kryty przy ul. Królowej Bony 4
  - wewnątrz hali
 • Stadion przy ul. Żwirki i Wigury:
  - na głównej trybunie (wymiary max 400 x 105cm w ilości 17 sztuk)
  - wolnostojące (wymiary max 490 x 150cm w ilości 4 sztuk)

 • Dodatkowo ogrodzenie od strony ul. Królowej Bony

 

      Reklamy umieszone na ogrodzeniu  przy ulicy Królowej Bony są widoczne dla pojazdów zatrzymujących się na światłach. Miejsce reklamowe może również zostać utworzone na ogrodzeniu basenu widoczne z drogi dla pojazdów poruszających się od strony skrzyżowania ulic Mickiewicza, Staszica, Traugutta i Królowej Bony.

      Atrakcyjność umiejscowienia reklam na hali widowiskowo-sportowej „Arena Sanok” podnosi fakt odbywania się na niej rozgrywek hokejowych przyciągających sporą widownię, a także ślizgawek oraz innych imprez sportowo - rekreacyjnych w której biorą udział potencjalni klienci Państwa Firmy.

      Dobrym miejscem reklamowym jest także  stadion sportowy przy ulicy Żwirki i Wigury, na którym toczą się mecze ligowe piłki nożnej. Stadion jest także miejscem rekreacji mieszkańców. Dodatkowa główna trybuna widoczna jest z ulicy Staszica, która charakteryzuje się sporym natężeniu ruchu drogowego.

      Umieszczenie reklam na torze lodowym stwarza dobre warunki dla promocji Państwa firmy, zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy to odbywają się na nim ślizgawki, a także inne imprezy.

 

Wszelkie niezbędne informacje będą udzielane przez pracowników MOSiR w budynku administracji  przy ulicy Królowej Bony 4 w Sanoku bądź pod numer telefonu 13 46 59 117 lub email: mosir.sanok@wp.pl