Nasza Oferta


Sanok – miasto położone w południowo-wschodniej Polsce, nad jedna z najczystszych w kraju rzeką - Sanem, zwane nieoficjalnie „bramą Bieszczad” posiada szereg walorów, które zachęcą turystów do odwiedzenia tego urokliwego miejsca.

Bogata oferta wypoczynku połączona z możliwością aktywnego spędzania wolnego czasu oparta na obiektach Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji pozwoli doskonale wypełnić zaplanowany urlop, zgrupowania sportowe, „zielone szkoły”, czy wycieczki szkolne lub zakładowe.

Baza noclegowa Ośrodka stanowi doskonałą bazę wypadową w Bieszczady, gdzie na turystów czekają liczne atrakcje m.in.: zwiedzenie największej w Polsce zapory, rejsy statkiem po zalewie solińskim, bieszczadzka „ciuchcia” wąskotorowa, czy wreszcie „perełka” tego regionu –Bieszczadzki Park Narodowy. Również oferta miasta Sanoka przedstawia się imponująco : Muzeum Historyczne z unikatową kolekcja dzieł Zdzisława Beksińskiego, starówką miejska, jednym z największych w Polsce w górskich parków z wieżą widokową na dolinę Sanu oraz to co czyni nasze miasto bardzo znane w kraju, a także poza granicami państwa – Muzeum Budownictwa Ludowego – Skansen z wiernie odtworzonym „rynkiem galicyjskim” oraz budownictwem mieszkaniowym i sakralnym grup etnicznych Bojków, Dolinian, Łemków zamieszkujących te tereny.

Do dyspozycji gości Ośrodek posiada szeroką ofertę rekreacyjno-sportową opartą na usługach noclegowo-gastronomicznych Domu Sportowca.

18 pokoi 2-u osobowych z łazienkami, komfortowo wyposażonych: lodówka, telewizor, wi-fi, telefon,

1 pokój 1-no osobowy - wyposażenie j/w
9 pokoi 3-y osobowych z łazienkami standard turystyczny,
2 pokoje 2-u osobowe z łazienkami 
1 pokój 5-cio osobowy 
1 pokój 4-ro osobowy

 Łącznie do dyspozycji 32 pokoje – 77 miejsc noclegowych /możliwość 16 dostawek/. 

Obiekt całoroczny.

Baza żywieniowa to kompletne zaplecze gastronomiczne z salą konsumpcyjną na 72 osoby.
Nasza kuchnia oraz serwowane posiłki posiadają dużą renomę, szczególnie wśród grup sportowych
dla których dobre wyżywienie odgrywa znacząca rolę w procesie szkolenia sportowego.

W kompleksie obiektów znajdują się także obiekty sportowo-rekreacyjne do których korzystania zapraszamy :

 • Wielofunkcyjna hala widowiskowo-sportowa ARENA SANOKz trybunami na ok. 3200 miejsc, z płytą sztucznego lodowiska do rozgrywania zawodów hokeja na lodzie, jazdy figurowej, short-tracku i curlingu w miesiącach sierpień – marzec oraz zakładaną na płytę lodowisko po sezonie lodowym drewniana podłogą z boiskami do piłki ręcznej, siatkówki,
  koszykówki z możliwością zakładania jej bezpośrednio na lód,
 • Basen krytyo wym. 25 x 10 m z 5-cioma torami czynny cały rok z dwutygodniową przerwą
  technologiczną,
 • Tor lodowy sztucznie mrożonydo jazdy szybkiej na lodzie o wym. 400 x 12,5 m czynny
  w miesiącach: II dekada listopada – I dekada marca na którym organizujemy ogólnodostępne
  ślizgawki, zawody sportowe oraz imprezy okolicznościowe. Obiekt posiada zmodernizowane zaplecze socjalno-szatniowe wraz z saunami i pomieszczeniem minisiłowni,
  • bieszczadzkie koliby biesiadne, to dwie drewniane chatki stylizujące „kurne chaty” w których proponujemy organizację imprez okolicznościowych z grillem, możliwością 
  występów kapel ludowych grających muzykę ludową naszego regionu,
 • Korty do tenisa ziemnego: 1 kort całoroczny /pod balonem/ oraz dwa korty otwarte zlokalizowane wewnątrz toru lodowego czynne maj – październik.

Na życzenie klienta jesteśmy w stanie zapewnić animatorów kultury, instruktorów poszczególnych
dyscyplin sportowych, a także zorganizowanie wycieczek fakultatywnych z licencjonowanymi przewodnikami PTTK.

Uzupełnieniem oferty Ośrodka jest stadion sportowy z 6-cio torową żużlowa bieżnią lekkoatletyczną, rzutniami do kuli i oszczepu skocznia do skoku w dal przy ul. Żwirki i Wigury /ok. 800 m od głównej bazy/ płyta piłkarską o wym. 107x68 m, salą gimnastyczna z siłownią i zapleczem socjalno-szatniowym.

Szeroki zakres naszej oferty czyni nasz Ośrodek jednym z najlepszych miejsc do zorganizowania atrakcyjnego pobytu, zgrupowania sportowego, zaplanowania okolicznościowych imprez oraz aktywnego spędzenia wolnego czasu.