Aktualności

Od 12-15 czerwca, mieszkańcy Sanoka będą się bawić na imprezach z okazji "Dni Sanoka". Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji.

Czwartek 12 czerwca 17:00 - Muzeum Historyczne w Sanoku - Uroczysta Sesja Rady Miasta Sanoka z wręczeniem…

Po raz pierwszy w hali "Arena" Sanok! 28 czerwca o godz. 18 odbędzie się Gala Boksu Zawodowego. Swoje walki stoczą znani polscy pięściarze: Dariusz Snarski i Wojciech Bartnik. Wszystkich sympatyków boksu czeka spora dawka emocji.

Sanok będzie organizatorem olimpijskiego turnieju kwalifikacyjnego hokeistów do igrzysk w Vancouver w 2010 r., postanowił w piątek oficjalnie (informowaliśmy o tym już przed tygodniem) zarząd PZHL.

Decyzja o przyznaniu Polsce organizacji…

W niedzielę 27 kwietnia na Arenie Sanok odbędzie sie turniej unihokejowy w ramach akcji "Ziemia Sanocka dla Szpitala". W turnieju wezmą udział zespoły: hokeiści KH Sanok, nauczyciele WF, reprezentacja Sanockiej Ligi Unihokeja, najlepsza drużyna rundy zasadniczej SLU Energy&Electric…

Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil" Sp. z o. o. z siedzibą w Rymanowie Zdroju oraz MOSiR Sanok zapraszają do Areny na koncert zespołu KOMBII, który obędzie się 12.04.08 o godz. 19.00. Koncert pod patronatem Burmistrz Miasta Sanoka.Powiadomienia o imprezach na twój mail
Kontakt

Miejski Ośrodek Sportu
i Rekreacji w Sanoku ul. Królowej Bony 4
38-500 Sanok
tel. 013 46 59 111
tel./fax 013 46 591 26
email: mosir.sanok@wp.pl

© 2015 MOSiR Sanok - ALL RIGHTS RESERVED

Całość prezentowanej strony internetowej stanowi własność Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sanoku i jest utworem w rozumieniu ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (t.j. Dz.U. z 2016 r. poz. 666). Żadna jej część nie może być rozpowszechniana lub kopiowana w jakikolwiek sposób bez pisemnej zgody MOSiR.