Darmowy wstęp na pierwszy sparing


Już dzisiaj o 18:00 w sanockiej Arenie, odbędzie się pierwszy, z zaplanowanych w najbliższym czasie sparingów. Na początek CIARKO PBS BANK STS SANOK zmierzy się z HC 26 Bemaco Bardejov. Wstęp na mecz jest bezpłatny!

- Jako KLUB chcemy wyjść na przeciw naszym kibicom i zrobic niejako nowe otwarcie, dlatego zdecydowaliśmy o wolnym wstępie na dzisiejszy mecz sparingowy. Mamy nadzieję, że kibice licznie przybędą dziś na Arenę aby dopingować naszych hokeistów. Można powiedzieć, że mają okazję "poznać" się z drużyną, która przeszła przecież sporą przebudowę - mówi pełnomocik klubu Damian Delekta.

Włodarze sanockiego klubu caly czas pracują nad kolejnymi wzmocnieniami w drużynie.

- Tak to prawda, cały czas staramy się pozyskać wartościowych zawodników, którzy - mają duże serce do gry i chcą przede wszystkim grać dla Sanoka - ale też mieszczą się w naszym założonym budżecie. Sytuacja zmienia się jak w kalejdoskopie, nie chemy mówić o szczegółach póki nie mamy podpisanych kontraktów, ale mogę powiedzieć, że w najbliższym czasie możemy spodziewać się konkretów. Skład drużyny nie jest jeszcze 
w komplecie dlatego po rozmowie ze sztabem szkoleniowym uzgodniliśmy, że będziemy szukać jeszcze dwóch napastników i jednego obrońcy - mówi Maciej Bilański.

Dzisiejszy sparnig jest pierwszym z sześciu zaplanowanych sprawdzianów przed zbliżającym się sezonem, kolejne to:

21 sierpnia 2015 (piątek)

Miskolci Jegesmedvék – STS Sanok godz. 19.00

25 sierpnia 2015 (wtorek)
HK Dukla Michalovce – STS Sanok

28 sierpnia 2015 (piątek)
STS Sanok – HK Dukla Michalovce

1 września 2015 (wtorek)
HC 46 Bardejów – STS Sanok

3 września 2015 (czwartek)
STS Sanok – Miskolci Jegesmedvék

Szczegóły godzin pozostałych meczy sparingowych będą podane w najbliższym czasie.