AKADEMIA PIŁKARSKA SANOK


Festiwal Piłkarski rocznika 2013.

W niedzielę na sanockich Wiechach odbył się Festiwal Piłkarski dla zawodników rocznika 2013 organizowany przez Akademię Piłkarska Sanok. Tak, tak dla pięcio i sześciolatków. Świetne warunki do gry dla małych adeptów footballu i piękna pogoda sprawiły, że Wierchy rozbrzmiewały rodością i oczywiście emocjami piłkarskimi.

Drużyny toczyły boje na dwóch boiskach jednocześnie specjalnie przygotowanych dla tej kategorii wiekowej bez zapisywania wyników i presji na wyniki. Czysta, fantastyczna zabawa w piłkę nożną najmłodszej kategorii wiekowej biorącej udział w jakichkolwiek rozgrywkach. Jednak nie oznacza to pikniku. Każdy chciał wygrać swój mecz i cieszył się z każdego zwycięstwa i każdej strzelonej bramki.

Do Sanoka przyjechały drużyny JKS Jarosław, Akademia Piłkarska VIVIO Krosno, Akademia Piłkarska Diament Jodłowa, Kolejarz Zagórz, AktivPro Zarszyn. Dziękujemy bardzo za odwiedziny i wspólną zabawę.

Każdy mały zawodnik za swój trud dostał nagrodę w postaci wielkiego złotego medalu, najnowszej kolekcji kart z piłkarzami Panini oraz tyle pizzy ile zdoła zjeść.

Dziękujemy Panu Lasykowi Dyrektorowi MOSiR Sanok oraz Burmistrzowi Miasta Sanoka za współpracę i udostępnienie stadionu w trybie ekspresowym oraz PGE Energia Odnawialna za wsparcie imprezy.

poniżej podaję link do zdjęć. Można dowolne sobie pobrać:
 
https://www.facebook.com/pg/akademiasanok/photos/?tab=album&album_id=1398925993581428
 
z poważaniem
 

Jakub Gruszecki