GWIAZDY były NA LODZIE - ale się działo ….


Jedno z najciekawszych wydarzeń na hali Arena Sanok już za nami. Sanocka reprezentacja VIP-ów z połączonymi siłami Niedźwiedzi  rozegrała wczoraj mecz w hokeja na lodzie z Polskimi artystami. Dochód z widowiska przeznaczony był na operację serduszka małego Wiktorka.  W składzie drużyny gwiazd byli m.in. Ewa Błachnio, Rafał Mroczek, Piotr Zelt, Mariusz Gabrek, Rafał Bryndal, Jacek Łapot, Mateusz Dewera, Adam Brzanka, Tomasz Lebuda, Tomasz Rajski, imprezę z humorem prowadził Irek Bieleninik. W zespole gospodarzy występowali między innymi: Tomasz Matuszewski, Rafał Gużkowski, Damian Biskup, Wojciech Pajestka, Jacek Glazer, Krzysztof Dżugan, A. Sabat, P. Rogoz, M. Ruchlewicz, R.Warchoł, P.Mermer, P. Frankiewicz, Królicki; zawody sędziował  Jacek Chadziński.

W pierwszej i drugiej  tercji prowadziła drużyna Artystów, jednak w ostatnich minutach trzeciej części meczu drużynie sanoczan udało się uzyskać remis. Pojedynek zakończył się wynikiem 6:6 i w rzutach karnych 1:1.

W przerwach pomiędzy tercjami mogliśmy obserwować brać rycerską, która prezentowała walki wręcz i pojedynek na muszkiety.

Najwięcej radości i śmiechu było podczas drugiej przerwy, kiedy to pierwszy raz na lodzie rozegrane zostały zawody  Bumper Ball.  Ochotnicy zostali umieszczeni w wielkich, napompowanych kulach, ich zadaniem było umieścić każdym możliwym sposobem wielką kulę w bramce. Upadków, wywrotek, poślizgnięć i przewrotów było co niemiara.

W trakcie imprezy zlicytowany na leczenie Wiktorka został złoty medal, zdobyty przez sanocką drużynę hokejową w Mistrzostwach Polski w sezonie 2013/2014. Wydarzenie muzycznie wspaniale wspierała Orkiestra Dęta AVANTI z tańczącą na lodzie wielką maskotką.

Imprezę można zaliczyć do bardzo udanych i żegnamy się z nią (mamy nadzieję) na rok…

 

 

Fot. Tomasz Sowa