OZD 2017 - obficie w medale dla młodych zawodników SKŁ Górnik


W miniony weekend w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji na torze lodowym ‘Błonie” odbyły się finały Ogólnopolskich Zawodów Dzieci „ I ty możesz zostać mistrzem”.

W czasie dwudniowych zawodów na torze lodowym Błonie w Sanoku wystartowało 212 zawodniczek i zawodników  z 19 klubów z całej Polski. Sanok reprezentowała 31 osobowa grupa dzieci.

Pogoda sprzyjała biegom łyżwiarskim, a zawody odbywały się w bardzo przyjaznej dla zawodników i wszystkich gości atmosferze.

Wszystko złożyło się na to, że dzieci ustanowiły wiele rekordów życiowych.

 

Wyniki zawodów finałowych w Sanoku, które odbywały się w 6 kategoriach wiekowych:

 

E – 1 : dzieci w wieku 10 lat i mniej

Dziewczęta

 1 miejsce        Wiktoria Dąbrowska  UKS Zryw Słomczyn

najlepsza zawodniczka z Sanoka -  12 miejsce  Jagoda  Kopczak  SKŁ Górnik Sanok

Chłopcy:

1 miejsce         Szymon Hostyński       SKŁ Górnik Sanok

3 miejsce         Patryk Kudła               SKŁ Górnik Sanok

 

E – 2  dzieci w wieku 11 lat

Dziewczęta

1 miejsce          Aleksandra Królikowska        MKS Korona Wilanów

2 miejsce         Julia Mandzelowska                 SKŁ Górnik Sanok

Chłopcy

1 miejsce         Mateusz Śliwka           UKS 3 Milanówek

Sanok nie był reprezentowany

 

D – 1 dzieci w wieku 12 lat

Dziewczęta

1 miejsce         Julia Wargała               MKS Korona Wilanów

Najlepsza z Sanoka  8 miejsce  Nikola Maślanka  - SKŁ Górnik  Sanok

Chłopcy

1 miejsce         Kacper Abratkiewicz KS Pilica Tomaszów Mazowiecki

Najlepszy z Sanoka - 6 miejsce – Oskar Podczerwiński          SKŁ Górnik Sanok

 

 

 

D – 2  dzieci w wieku 13 lat

Dziewczęta

1 miejsce         Alicja Jasztal                UKS Orlica Duszniki Zdrój

Z Sanoka         21 miejsce  Martyna Gontek                SKŁ Górnik Sanok

Chłopcy

1 miejsce         Filip Hawrylak UKS Orlica Duszniki Zdrój

Najlepszy z Sanoka   9 miejsce  -        Jakub Śliwiak              SKŁ Górnik Sanok

 

C – 1  dzieci w wieku 14 lat ( młodzicy )

Dziewczęta

1 miejsce         Daria Kopacz             KS Pilica Tomaszów Mazowiecki

Najlepsza zawodniczka z Sanoka  5 miejsce                Julia  Kalityńska           SKŁ Górnik Sanok

Chłopcy

1 miejsce         Igor Masalski               UKS Milanówek

Najlepszy z Sanoka     12 miejsce       Przemysław Domański SKŁ Górnik Sanok

 

C – 2  dzieci w wieku 15 lat  ( młodzicy )

Dziewczęta

1 miejsce         Marta Dobrowolska    UKS Sparta Grodzisk Mazowiecki

Najlepsza z Sanoka  11 miejsce           Dominika Śnieżek       SKŁ Górnik Sanok

Chłopcy

1 miejsce         Oskar Ślusarski           KS Pilica Tomaszów Mazowiecki

3 miejsce         Szymon Zegarowicz-              SKŁ  Górnik Sanok

 

Szczegółowa klasyfikacja do pobrania w załączniku poniżej.

 

Foto: Tomasz Sowa




Do pobrania