MECZ NA WIERCHACH

⚽️ W minioną sobotę 07.09.2019r na Sanockich Wierchach 👈‼️piłkarze Stali Sanok ⚽️ podejmowali na własnym boisku drużynę Start Pruchnik. W początkowej fazie meczu piłkarze Geo Eko Ekoball Stal Sanok obięli inicjatywę i szybko wyszli na prowadzenie. Pierwsza połowa meczu zdecydowanie należała do Sanoczan, prowadziliśmy już 2:0. Strzelcem pierwszej bramki w 31' jak i drugiej w 35' został Mateusz Kuzio. Po przerwie zespół powrócił na murawę jeszcze bardziej zmotywowany oraz zmobilizowany do gry. W drugiej połowie meczu również nie zabrakło bramek. W 70' Bartosz Sieradzki skierował piłkę do bramki oraz w 72' Sebastian Sobolak podwyższył wynik drużyny sanockiej, zakańczając tym wynikiem mecz 4:0. Na murawie zadebiutował młody bramkarz Mateusz Jagniszczak. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z meczu.