ZAKOŃCZENIE WAKACJI 2019


Pożegnanie wakacji pod patronatem Burmistrza Miasta Sanoka

 

Przed nami pożegnanie wakacyjnego lata 2019 i weekend pełen atrakcji – nie tylko na sanockich Błoniach. Spotkajmy się na wspólnej, rodzinnej zabawie!

W sobotę od godziny 14:00 na Błoniach będzie rozbrzmiewała muzyka. O godzinie 16:30 na scenie Anna Romańczyk poprowadzi animacje dla dzieci. Godzina 18:00 to czas rozpoczęcia koncertów: wystąpią kolejno zespół wokalno-instrumentalny – „KAPELA 50 PLUS”, następnie artysta z Peru – MUZYKA ANDYJSKA – i nie tylko – z wykorzystaniem etnicznych instrumentów – FREDDY LLERENA oraz „DIAMOND DUO” Iwona i Marek RAJCHEL. Od godziny 21:30 dyskotekę pod gwiazdami poprowadzi DJ PRZEMEK POLAŃSKI.

 

W niedzielę od godziny 13:00 na sanockim Rynku będzie można podziwiać zlot jednośladów w ramach Sanockiej Motoriady 2019, następnie odbędzie się przejazd wszystkich motocykli na tor lodowy i tam będą organizowane przejażdżki dla chętnych. W tym samym czasie między godziną 13:00 a 17:00 trwać będzie gra terenowa pod nazwą RAZEM POZNAJEMY SANOK. Start na ul. Zamkowej 26, metę usytuowano na Błoniach pod namiotem METROSANU.

O godzinie 16:00 pod sceną zacznie się EKSPLOZJA KOLORÓW prowadzona przez znanego i lubianego Wojtka Karczmarczyka. Zaplanowano trzy „eksplozje”. Kilka minut po godzinie 17. rozpocznie się pierwszy koncert, wystąpią Bieszczadersi, następnie usłyszymy zespół  Hard Sound. O godzinie 20:00 wystąpi gwiazda wieczoru – Odział Zamknięty.

Przez cały weekend na Błoniach chętni będą mogli skorzystać z atrakcji wesołego miasteczka.

Serdecznie zapraszamy.